• ce_real mothers

    ce_real mothers

    Koncepcja, reżyseria: Anna Piotrowska

    Kreacja i wykonanie: Anna Piotrowska i Małgorzata Piotrowska

    Muzyka: Aleksandra Piotrowska

    Produkcja: Fundacja Rozwoju Tańca

    Koprodukcja: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

    Premiera: 24 września 2018, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

    zdjęcia: Festiwal Kalejdoskop, wrzesień 2020

  • Pomoc Domowa – Teatr Powszechny w Łodzi

    Pomoc Domowa – Teatr Powszechny w Łodzi

    Autor: Marc Camoletti

    Przekład: Bartosz Wierzbięta

    Reżyseria: Jakub Przebindowski

    Scenografia: Wojciech Stefaniak

    Kostiumy: Wanda Kowalska

    Obsada: Marta Jarczewska/Małgorzata Goździk, Karolina Krawczyńska, Jakub Firewicz/Filip Jacak, Arkadiusz Wójcik, Artur Zawadzk

  • Ślepcy – Teatr KTO

    Teatr KTO – Ślepcy

    scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne: Jerzy Zoń

    Scenografia: Joanna Jaśko-Sroka

    Kostiumy: Zofia de Ines, Joanna Jaśko-Sroka

    Choreografia: Eryk Makohon

    Występują: Sławek Bendykowski, Karolina Bondaronek, Bartek Cieniawa/Jacek Joniec, Aleksander Kopański, Paulina Lasyk, Paweł Monsiel, Justyna Orzechowska, Michał Orzyłowski/Mateusz Kmiecik, Szymon Pater, Adam Plewiński, Grażyna Srebrny-Rosa, Justyna Wójcik, Marta Zoń

    Premiera: 18 czerwca 2010, Kraków

    zdjęcia: Festiwal na Wolnym Powietrzu, Poznań, sierpień 2020

  • Faust – Teatr A Part

    Faust – Teatr A Part

    Scenariusz, reżyseria, scenografia: Marcin Herich
    Występują: Natalia Kruszyna (Marta Zielonka), Joanna Pyrcz (Alina Bachara), Monika Wachowicz, Maciej Dziaczko, Jakub Kabus, Marek Radwan (Grzegorz Król), Cezary Kruszyna, Lesław Witosz (Daniel Dyniszuk), Dariusz Piotrowski
    Technika sceny: Jakub Kabus, Cezary Kruszyna, Lesław Witosz (Daniel Dyniszuk), Dariusz Piotrowski
    Kostiumy: Natalia Kruszyna
    Światło: Maciej Dziaczko

    Premiera: Białystok, Dni Sztuki Współczesnej, maj 2009

    zdjęcia: Festiwal na Wolnym Powietrzu, Poznań, sierpień 2020

  • Za-Polska – Teatr Animacji w Poznaniu

    Za-Polska – Teatr Animacji w Poznaniu

    Reżyseria: Agata Biziuk
    Scenografia: Marika Wojciechowska
    Ruch sceniczny: Alisa Makarenko
    Muzyka: Piotr Klimek
    Reżyseria światła: Monika Sidor

    Obsada:
    Mariola Ryl-Krystianowska
    Elżbieta Węgrzyn
    Mateusz Barta
    Piotr Grabowski

    Premiera: 22.09.2018

    zdjęcia: Festiwal Off on-line, Poznań, lipiec 2020

  • Rodzina – Circus Ferus

    Rodzina – Circus Ferus

    Scenariusz, reżyseria, scenografia, kostiumy, opracowanie dźwiękowe: Circus Ferus

    Aktorzy: Grzegorz Ciemnoczołowski, Agata Elsner, Kuba Kapral, Justyna Paluszyńska, Karolina Pawełska, Barbara Prądzyńska, Artur Śledzianowski

    Współpraca choreograficzna: Katarzyna Pastuszak

    Dźwięki/muzyka: Hubert Wińczyk

    Obsługa techniczna: Andrzej Majos

    Produkcja: Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA

    Premiera: 17 listopada 2017

    zdjęcia: Festiwal Off On-line, Poznań, lipiec 2020

  • Wykapany zięć – Teatr Powszechny w Łodzi

    Wykapany zięć – Teatr Powszechny w Łodzi

    Autor: Krzysztof Kędziora

    Reżyseria: Paweł Szkotak

    Scenografia i animacja: Damian Styrna

    Kostiumy: Bożena Ślaga-Śmierzyńska

    Muzyka: Łukasz Matuszyk

    Multimedia/animacje: Eliasz Styrna

    Obsada: Marta Jarczewska/Karolina Krawczyńska, Ewa Sonnenburg, Barbara Szcześniak, Beata Ziejka, Jakub Kotyński,Piotr Lauks, Artur Majewski, Jan Wojciech Poradowski

    zdjęcia: 01 06 2020

  • Don Juan – Teatr Wielki w Poznaniu

    Don Juan – Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
    reżyseria: Robert Bondara
    scenografia: Julia Skrzynecka
    choreografia: Robert Bondara
    kierownik muzyczny: Katarzyna Tomala-Jedynak
    kostiumy: Julia Skrzynecka
    reżyseria świateł: Maciej Igielski
    projekcje video: Karolina fender Noińska
    asystenci choreografa: Evgeniia Meissner, Viktor Davydiuk

    Obsada:
    Don Juan – Angelos Antoniou / Mateusz Sierant / Miguel Eugenio de Sousa Júnior / Gal Trobentar Žagar
    Sganarel – Viktor Davydiuk / Jakub Starzycki / Sergio Chinnici / Arkadiusz Gumny
    Elwira – Karolina Sierant / Marika Kucza / Saeka Shirai / Asuka Horiuchi
    Karolka – Diana Cristescu / Anita Crema / Silvia Simeone / Bianca Gradassi
    Małgośka – Marika Kucza / Katarzyna Augustyn / Beatrice Rancani / Carla Farina
    Anna – Saeka Shirai / Asuka Horiuchi / Silvia Simeone / Bianca Gradassi / Risako Seki
    Pietrek – Olaf Przybytniak / Angelos Antoniou / Sergio Chinnici / Hayato Nishijima / Salvador Martínez Masat
    Alonso – Gal Trobentar Zagar / Miguel Eugenio de Sousa Júnior / Angelos Antoniou / Arkadiusz Gumny
    Carlos – Sergio Chinnici / Hayato Nishijima / Salvador Martínez Masat / Giorgio Tinari
    Ludwik – Andrzej Płatek
    premiera – 21.02.2020
  • Magnolia – Wrocławski Teatr Wspołczesny

    Magnolia – Wrocławski Teatr Współczesny

    Reżyseria, adaptacja, wideo Krzysztof Skonieczny
    Adaptacja, dramaturgia Anka Herbut
    Scenografia Fabien Lédé
    Muzyka Wojtek Urbański & The Frogs
    Kostiumy Svenja Gassen
    Światło, wideo Michał Dymek
    Choreografia Marta Ziółek
    Asystent reżysera Eryk Lenartowicz
    Współpraca choreograficzna Karolina Kraczkowska
    Współpraca muzyczna Michał Bąk
    Współpraca wideo Sebastian Malik, Dominik Wilkowski
    Operatorzy kamer Adam Pietkiewicz / Wojciech Januszewski, Janusz Kaźmierski
    Realizacja światła Jan Sławkowski
    Realizacja dźwięku Marcin Zachanowicz
    Realizacja wideo Marcin Dominiak
    Inspicjentka Elżbieta Kozak
    Plakat Fabien Lédé
    Obsada
    Róża Jaszczur Ewelina Paszke-Lowitzsch
    Pan Szczepan Jaszczur Wiesław Cichy
    Klaudia Paulina Wosik, Maria Kania
    January Kundelek Piotr Łukaszczyk (gościnnie)
    Donat Kowalski Jerzy Senator
    Kot Kocur Kotkowski Mateusz Łasowski (Teatr Powszechny w Warszawie), Mariusz Ostrowski
    Nestor Krok Maciej Tomaszewski
    Linda Krok Anna Kieca
    Fil Anioł Tomasz Orpiński (gościnnie)
    Miłosz Kukułka Miłosz Pietruski
    Staś Kukułka Igor Mizgała

     

     

    zdjęcia: Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych 2020

  • M-2 – Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

    M-2 – Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

    Reżyseria: Daria Kopiec
    Autor: Natalia Fiedorczuk
    Opracowanie muzyczne: Dominika Korzeniecka
    Scenografia: Aleksandra Starzyńska
    Choreografia: Jacek Owczarek
    Obsada: Monika Janik, Dominika Korzeniecka, Wojciech Marcinkowski.

     

    Premiera 14 września 2019 r. Mała Scena – Nowy Teatr w Słupsku

    zdjęcia: Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych 2020