Kategoria

    Taniec

  • All
  • Iwona Olszowska i Anna Haracz – Przenikanie

    Iwona Olszowska i Anna Haracz – Przenikanie

    Pomysł i reżyseria: Anna Haracz, Iwona Olszowska

    Struktura choreograficzna: Iwona Olszowska

    Taniec i improwizacja: Anna Haracz, Iwona Olszowska

    Muzyka: Marcin Janus

    Kostiumy: Anna Haracz, Iwona Olszowska

    Oprawa wizualna: Natalia Osuch

    Reżyseria światła: Anna Haracz, Iwona Olszowska

    Produkcja: Maria Muskat, DITTA (Dance Is In The Air)

    Premiera: 15 listopada 2015

  • Tchekpo Dance Company – Pourquoi pas…

    Tchekpo Dance Company – „Pourquoi pas…”

    reżyseria: Tchekpo Dan Agbetou

    choreografia: Tchekpo Dan Agbetou z tancerzami

    Obsada: Sayaka Tateyama, Kingsley Odiaka, Issiaka Moussa, Sarah Klingenberg

    Muzyka: Stanisław Pawlak

    Premiera: Dancing Poznań 21.08.2016

  • Ksenofonia. Symfonia dla Innego

    Ksenofonia
    scenariusz i reżyseria: Jan Komasa
    choreografia: Mikołaj Mikołajczyk
    muzyka: Miłosz Pękala, Bartosz Wąsik
    muzycy: Kwadrofonik, Royal String Quartet, Joanna Duda, Mischa Kozłowski. wykonanie utworu „Evil Nigger” Juliusa Eastmana: Emilia Sitarz, Bartosz Wąsik, Joanna Duda, Mischa Kozłowski
    asystentka choreografa: Anna Krysiak
    tancerze: Jose Alves (solista), Magdalena Bartczak, Fabian Fejdasz (Polski Teatr Tańca), Vladimir Fortunenko, Carlos Aller, Kacper Lipiński, Agnieszka Łuczyńska, Justyna Kalbarczyk, Valeria Khripatch, Patryk Klepacki, Marta Kosierdzka, Maciej Kosteczka, Anna Krysiak, Katarzyna Kulmińska (Polski Teatr Tańca), Kornelia Lech (Polski Teatr Tańca), Alisa Makarenko, Małgorzata Mielech, Viktoria Nowak (solistka), Krzysztof Nowakowski, Frederico Paris, Marta Pera, Adrian Radwański (Polski Teatr Tańca), Kuba Starzycki, Krystyna Szydłowska, Zofia Tomczyk, Natalia Trafankowska, Sara Maria Usignoli, Marta Zawadzka
    realizacja dźwięku: Robert Migas
    kostiumy: Klaudia Filipiak, Błażej Teliński
    reżyseria światła: Jacqueline Sobiszewski
    realizacja światła: Jan Scheiner
    scenografia: Marita Lipska
    producent: Paulina Tarnawska
    asystent producenta: Mikołaj Szymkowiak
    koordynator: Jacek Woda
    zastępca dyrektora: Małgorzata Mikołajczak
    dyrektor naczelny: Michał Merczyński
    premiera: 28 czerwca 2016, Malta Festival Poznań
    producent: Fundacja Malta

  • Julian Hetzel – Sculpting Fear

    Julian Hetzel – Sculpting Fear

    reżyseria: Julian Hetzel
    dramaturgia: Miguel Angel Melgares
    występują: Miri Lee, Eva Susova, Tomislav Feller, Svetlin Velchev
    technik: Raoul Sleijser
    reżyseria światła : Nico de Rooij
    reżyseria dźwięku, muzyka: Natalia Dominguez Rangel
    kostiumy: Gertjan Franciscus
    konstrukcja podłogi: David Hunneman
    kierownik produkcji: Yola Parie
    asystenkta kierownika produkcji: Irene Hagemans
    produkcja: SPRING Performing Arts Festival Utrecht

    Malta Festival 2016

  • Bataille i Świt Nowych Dni

    BATAILLE I ŚWIT NOWYCH DNI

    Scenariusz i reżyseria
    Sławomir Krawczyński
    Choreografia
    Anna Godowska

    Tancerze
    Aleksandra Bożek-Muszyńska, Natalia Dinges, Paweł Grala, Bartosz Ostrowski, Łukasz Przytarski, Zofia Tomczyk

    Muzyka
    collage & remix
    Zdjęcia
    Aleksandra Osowicz
    Grafika
    Michał Łuczak
    Realizacja techniczna
    Łukasz Kędzierski

    Produkcja
    Art Stations Foundation
    by Grażyna Kulczyk
    Koprodukcja:
    Fundacja Ciało/Umysł
    20 Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
    Centrum Kultury w Lublinie

  • Daisuke Yoshimoto – Kiokatabira ciała

    Daisuke Yoshimoto – Kiokatabira ciała

    Body Constitution, Wrocła 2016

  • Rozbark – Zagubieni w skórze

    Rozbark – Zagubieni w skórze

    Koncepcja, reżyseria, choreografia:
    Anna Piotrowska,

    Kreacja i wykonanie:
    Angelika Tomasiak, Artur Bieńkowski, Szymon Dobosik, Jacek Niepsujewicz, Alexey Torgunakov, Piotr Mateusz Wach,

    Muzyka:
    Michał Mackiewicz,

    Kostiumy:
    Adam Królikowski,

    Scenografia:
    Anna Piotrowska,

    Światła:
    Anna Piotrowska & Paweł Murlik,

    Asystent reżysera:
    Adrian Koszewski,

    Realizacja:
    Michał Wawrzyniak, Dastin Greczyło,

    Obserwatorium krytyczne:
    Anna Duda, Aleksandra Kranz,

    Premiera: 7 listopada 2015 r.
    Produkcja: Teatr ROZBARK.

  • UNISOno

    UNISOno
    Polski Teatr Tańca

    Choreografia:
    Adrian Radwański

    Obsada:
    Adrian Radwański, Kasia Rzetelska, Kasia Kulmińska, Marcin Motyl, Sandra Szatan

    Festiwal Atelier 2016

  • Polski Teatr Tańca – Touch Me

    Polski Teatr Tańca – Touch me

    Choreografia: Andrzej Adamczak
    Kostiumy: Mariusz Szmytkowski
    Reżyseria światła: Andrzej Adamczak
    Realizacja światła: Przemysław Gapczyński
    Muzyka: Claudio Monteverdi, Modeselektor, Pleq, Ellen Allien, Los Cojolites
    Obsada: Katarzyna Rzetelska, Sandra Szatan, Andrzej Adamczak

  • Lament – Polski Teatr Tańca

    Lament – Polski Teatr Tańca

    Choreografia i reżyseria:
    Ewa Wycichowska

    Reżyseria i główna rola aktorska:
    Janusz Stolarski

    Muzyka:
    Krzysztof Wiki-Nowikow

    Video:
    Daniel Stryjecki (w ramach stypendium MKiDN)

    Scenografia:
    Bohdan Cieślak

    Kostiumy:
    Anna Czyż

    Asystent kostiumografa i stylizacja fryzur i nakryć głowy:
    Adriana Cygankiewicz

    Opracowanie dramaturgiczne tekstów:
    Jagoda Ignaczak

    Konsultacja literacka:
    Maria Dębicz

    premiera: 28 listopada 2015