• Tylko Jeden Dzień – Teatr Miejski w Lesznie

    Tylko Jeden Dzień – Teatr Miejski w Lesznie

    Reżyseria: Dorota Abbe
    Scenografia i kostiumy: Grupa Mixer
    Muzyka: Grzegorz Mazoń
    Asystentka reżysera: Izabella Nowacka

    Tłumaczenie z języka niemieckiego: Lila Mrowińska-Lissewska

     

    Obsada:
    Oliwia Nazimek, Andrzej Niemyt, Nikodem Kasprowicz
    premiera: 14 czerwca 2019
  • Nowe Szaty Króla – Teatr Animacji w Poznaniu

    Nowe Szaty Króla – Teatr Animacji w Poznaniu

    tekst: Malina Prześluga na podstawie baśni H. Chi. Andersena

    reżyseria: Artur Romański
    scenografia: Igor Fijałkowski
    choreografia: Karina Adamczak-Kasprzak, Agata Ambroziak-Rachuta
    muzyka: Piotr Klimek

    obsada: Magdalena Dehr, Aleksandra Leszczyńska, Katarzyna Romańska, Igor Fijałkowski, Marcel Górnicki, Piotr Grabowski
    premiera: 08 06 2019, Teatr Animacji w Poznaniu
  • Gwiezdnik – Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

    Gwiezdnik – Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

    muzyka: Jarosław Kordaczuk
    libretto: Katarzyna Mazur-Lejman
    reżyseria: Krzysztof Cicheński
    scenografia i kostiumy: Julia Kosekobsada: Anna Langner – Kira
    Jerzy Mechliński – Gwiezdnik, bas
    Aleksandra Klimczak – Aldura, sopran
    Sylwia Złotkowska – Adara, alt
    Tomasz Raczkiewicz – Furud, tenor
    muzycy: Anna Zielińska – skrzypce
    Tomasz Goliński – klarnet / klarnet basowy
    Krzysztof Stencel – waltornia
    Maciej Łakomy – puzon
    Szymon Guzowski – kontrabas
    Jarosław Kordaczuk – monoctone

    premiera: 26 maja 2019, Scena Wspólna, Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, w ramach 22. Biennale Sztuki dla Dziecka
  • Święta Geometria – Iwona Olszowska

    Święta Geometria – Iwona Olszowska

    choreografia, koncept: Iwona Olszowska
    kompozytor, twórca utworów muzycznych: Marcin Janus
    światła: Iwona Olszowska, Magdalena Bażela
    reżyseria dźwięku: Marcin Janus, Iwona Olszowska
    grafika: Zofia Bermejo-Darska
    wykonanie: Iwona Olszowska (taniec), Marcin Janus (muzyka)

    premiera: 26.09.2014, Teatr Barakah, Kraków

    zdjęcia: Festiwal Cyrkulacje, Wrocław, Kwiecień 2019

  • Spisek smoleński – Orbis Tertius

    Fundacja Orbis Tertius, Trzeci Teatr – Spisek smoleński

    Scenariusz i reżyseria: Lech Raczak
    Muzyka: Paweł Paluch
    Kostiumy: Ewa Tetlak
    Występują: Halina Chmielarz, Małgorzata Walas-Antoniello, Wojciech Siedlecki, Janusz Stolarski, Paweł Stachowczyk
    Premiera: 26.02.2014 r.

    zdjęcia: Poznań 10.04.2019

  • URAN URAN Hashimotowiksa

    Uran Uran – Hashimotowiksa

    Koncept, muzyka, video, ruch: Wojciech Kucharczyk

    Choreografia i taniec: Paulina Jaksim i Kasia Kulmińska (Hashimotowiksa)

    Kierownictwo kwartetu smyczkowego i aranżacje: Piotr Steczek

    Kwartet smyczkowy: Zuzanna Makles – vln, Malwina Tkaczyk – vla, Zuzanna Janczak – vln, Piotr Steczek – vln

    Kostiumy: Krystian Szymczak

    Światło: Jan Dybała

    Mastering reżyserski: Marcin Liber

    Prapremiera 30.06.2018 @ Tauron Nowa Muzyka Katowice
    Executive producers: More Music Agency

    zdjęcia:
    03 2019, Poznań, Tama

  • ZRYW Teatr Usta Usta Republika

    ZRYW

    Teatr Usta Usta Republika

     

    Reżyseria: Wojciech Wiński
    Scenariusz: Ewa Kaczmarek
    Muzyka: Adam Brzozowski
    Kostiumy: Idalia Mantas
    Choreografia: Adrian Rzetelski
    Występują: Ewa Kaczmarek, Marcin Głowiński, Mikołaj Podworny, Artur Śledzianowski, Przemysław Zbroszczyk

     

    Styczeń 2019

  • Solidaritot | Solidar-Noc – Bodytalk / Polski Teatr Tańca

    Solidaritot | Solidar-Noc – Bodytalk / Polski Teatr Tańca

    Reżyseria, choreografia i dramaturgia: Yoshiko Waki i Rolf Baumgart

    Muzyka na żywo: Damian Pielka

    Scenografia: Mirosław Kaczmarek

    Światło: Klaus Dilger

    Koordynatorzy ds.produkcji: Maximilian Körner i Robert Chodyła

    Koprodukcja: Theater im Pumpenhaus Münster

    Występują i współtworzą: Kacper Bożek, Julia Hałka, Paulina Jaksim, Katarzyna Kulmińska, Dominik Kupka, Volodymyr Makovskyi, Paweł Malicki, Michał Przybyła, Adrian Radwański, Katarzyna Rzetelska, Sandra Szatan, Dominik Więcek, Emily Wong

    Światła: Przemysław Gapczyński
    Obsługa dźwięku: Zuzanna Majewska
    Obsługa spektaklu: Daniel Wiśniewski
    Obsługa sceny: Grzegorz Potocki, Andrzej Przybyszewski

  • Żywy Pokój

    Żywy Pokój

    Pomysł / reżyseria: Patrycja PiPa Piwosz
    Instalacja dzwiękowa: Andriy Merkhel, Tetiana Khoroshun
    Choreografia: Anna Nowicka
    Instalacja sceniczna i kostiumy: Patrycja PiPa Piwosz
    Występują: Anna Nowicka, Zuzanna Krisma

    Wideo: Maciej Sierpień, Patrycja PiPa Piwosz
    Opieka artystyczna: Malina Barwik-Najewski

    Premiera: Republika Sztuki Tłusta Langusta, Grudzien 2018

  • Bromance / Przybyła, Więcek

    BROMANCE
    Michał Przybyła, Dominik Więcek

    Koncepcja, reżyseria, choreografia i wykonanie: Michał Przybyła, Dominik Więcek
    Muzyka: Przemek Degórski
    Opieka dramaturgiczna: Anna Królica
    Produkcja: Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA
    Premiera: 5 X 2018